Kullanım için talimatlar Germitox

Germitox ürününün kullanım talimatları

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Germitox tabletleri, tek bir tedavi sürecinde parazitlerden tamamen kurtulmak isteyenler için güçlü bir araçtır. Kontrendikasyonları ve belirgin yan işaretleri olmayan benzersiz formül, bu ürünü en popüler ürünlerden biri haline getirmiştir.

Nasıl kullanılır:

    Germitox kullanma talimatları
  1. Enterobiasis için yetişkinlerin ve çocukların bir kez bir tablet almaları gerekir. Başka bir istilayı önlemek için, ajanın ikinci bir kullanımı bir ay boyunca her yarım ayda bir reçete edilir.
  2. Askariazis, ankilostomiyaz, trikosefaloz ve karışık helmintiyazis için: 2 yaşın üzerindeki yetişkinler ve çocuklara 3 gün boyunca günde en fazla iki kez 2 tablet reçete edilir.
  3. Teniasis ve strongyloidiasis ile 4 gün boyunca günde iki kez 200 mg'dan fazla ilaç almamalısınız. Çocuklar 3-4 gün boyunca günde iki kez 100 mg almalıdır.

Yan etkiler

Germitox kapsüllerini uzun süre büyük dozlarda kullanırken aşağıdakiler görünebilir:

  • kusma,
  • ishal,
  • migren,
  • deri döküntüsü, ürtiker, ödem şeklinde alerjik reaksiyon.

Hepatik transaminazlar, lökopeni, anemi, saç dökülmesinin aktivitesinde de artış vardır. Hamile kadınlarda hap kullanımı fetüsün gelişimini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, özellikle ilk trimesterde çocuk sahibi olurken, Germitox tabletleri dikkatlice içilmelidir.

Germitox kullanmadan önce Kıbrıs'ta bir doktora danıştığınızdan emin olun. Bu tür talimatlar ücretsiz olarak temin edilebilir ve yalnızca bilgi amaçlı oluşturulur. Doğru bilgi için lütfen üreticinin açıklamasına bakın.