yorumlar Germitox

 • Ali
  Bir ay önce, bir şey beni büktü, mide bulantısı, karın ağrısı, anüste kaşıntı vardı. Zehirlendiğimi düşündüm, sorbent içtim, ama hiçbir şey yardımcı olmadı. Karısı parazit olabileceğini söyledi. Germitox web sitesinde sipariş vermeye karar verdim. Aldıktan sonraki beşinci günde çok daha kolay hale geldi. Tüm hoş olmayan semptomlar kayboldu.
  Germitox
 • Elvira
  Kızıma helmint teşhisi kondu. 8 yaşında. Doktor farmasötik müstahzarlar reçete etti, ancak yardımcı olmadı. Üreticinin resmi web sitesinde Germitox sipariş etmeye karar verdim. Günde 2 tablet aldı. Bu arada haplar tatlı. 5 gün sonra, durum düzeldi, test edildi, test negatif gösterdi. Ben tavsiye ediyorum!
  Germitox
 • Κωνσταντίνος
  Oğluma helmint teşhisi kondu. Eczane seçeneklerine başvurmadım, doğrudan üreticiden web sitesinde Germitox sipariş ettim. Paket posta ile teslim edildi. Ben de aynı yerde ödedim. Çocuğu aldıktan 5 gün sonra çocuk daha neşeli hale geldi, iştahı düzeldi ve kaprisli olmayı bıraktı.
  Germitox
 • Ιωάννα
  50 yaşında parazitlerle karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. Eczane hapları yardımcı olmadı, sadece semptomları şiddetlendirdi. Bir arkadaş Germitox'e tavsiyede bulundu. 3 gün sürdü, sanki yeniden doğmuşum gibi hissediyorum. Parazitler gitti.
  Germitox
 • Ιωάννης
  Germitox, eser elementlere ve bitki özlerine dayalı doğal bir ilaçtır. Profilaksi için yılda bir kez hap alıyorum. Sağlık durumu mükemmel!
  Germitox
Değerlendirme Germitox
4.9
5