Şifalı bitkiler kullanarak evde parazitlerin vücudu nasıl temizlenir

Birçoğu, küçük tehlikeli zararlıların yalnızca gastrointestinal sistemde (bağırsaklar, karaciğer, dalak) bulunduğuna ve yanıldığına inanıyor. Bu kötü ruhlar kanımızda, deri altı tabakamızda, kemik dokularında, beyinlerimizde kendilerini harika hissediyorlar!

Stoletnik'ten herkese merhaba! Önümüzde, iyi yaşamamızı engelleyen parazitlerin vücudunu nasıl temizleyeceğimiz konusunda ciddi bir konuşma var. Solucanların vücudunu temizleme sorununu kökten çözmeye yardımcı olacak bitkilerden bir toz hazırlıyoruz.

parazitlerden bitki toplamak

Parazitler vücuda ne zarar verir?

Parazitler, solucanlar ve diğer zararlı böcekler sadece hayatımızı değil, süresinin de etkilidir. Sağlık, davranış ve ruh hali üzerinde önemli bir olumsuz etkiye sahip. Görünüşe göre hiçbir hastalık yok, ancak durum migren, baş ağrısı, bir şeyler yapma isteksizliği ile üzülüyor (bazıları bunu tembellik için boşuna alıyor).

Zararlılar vücudumuzda yıkıcı işlerini yaparlar. Yılda iki kez tartışılacak olan parazitler için halk doğal ilacını kullanmak önemlidir. Bundan sonra, kendinizi yeni, arınmış, sevinçli ve enerjik olarak tanımayacaksınız.

Bu yazıda tıptan bahsetmeyeceğiz. Pek çok ilaç var, ama çok az anlam ifade ediyor. Sadece bu güçlü parazit tarifi vücudu önemli ölçüde temizleyebilir.

Doğa Ana, uzun zamandır şifalı otların yardımıyla sağlıklı, gençleşmemizi, güzelleşmemizi sağlamıştır. Tarif zararsızdır ve işi yapacak. Hayatı dramatik bir şekilde etkileyecek.

insan vücudundaki parazitler

Doğal ilaçlarla parazitleri temizlemek daha iyidir

Parazitlerin ve solucanların vücudunu temizlemeye yardımcı olacak bir halk antiparazitik ajan yapmaya başlıyoruz. Yapması kolay.

Çiftlikte yoksa bir kahve değirmeni almanı tavsiye ederim. Ve hatta eczanede bulunan bitkileri satın alın.

  • Kuru acı pelin.
  • Solucan otu çiçekleri.
  • Keten tohumu.
  • Karanfil.
  • Dereotu (süpermarkette, eğer kendine sahipseniz, daha iyidir).

Tariften bazı bitkileri karakterize edelim, yani. antiparazitik bir ajan içindeki etkisi.

Genelde forbs parazitleri öldürür, mutasyona uğramasını engeller (kan, kas ve kemik dokularında vb. ). Bu onların ana işidir. İşte buradalar - arkadaşlarımız!

Keten tohumuvücutta ve cesetlerde sürüngenlerin yaşamsal faaliyetlerinden sonra oluşan çürüme ürünlerini temizler.

Karanfilİçimizdeki solucanların yumurtalarını öldürür.

Dereotuparazitlerin yok etmeyi başardığı her şeyi geri yükler.

Tüm otları bir kahve değirmeni içinde öğütüyoruz, böylece onları karıştırmak daha kolay.

Dikkatinizi pelin, karanfil ve solucan otunun tek seferlik yapılan keten tohumlarının aksine uzun süre saklandığı gerçeğine çekiyorum. Toz halindeki kabuk tarafından korunan tohum oksijenle birleşerek oksitlenecektir. Ürün özelliklerini kaybedecektir. Kaliteli çalışma süreleri taşlandıktan sonra sadece 12 saattir. Bu, keten tohumu hakkında küçük ama çok önemli bir not.

1 porsiyon yemek:

  • pelin ve solucan otu, her biri 1 çay kaşığı;
  • keten tohumu - ½ çay kaşığı;
  • karanfil - 1. 5 tomurcuk;
  • dereotu - 1 çay kaşığı.

Otların öğütücüde toza dönüşmesi 10 saniye sürer. Artık buna değmez. Her şeyi bir kaseye döküyoruz.

Bitkisel antiparazitik toz nasıl kullanılır

Toz, yemeklerden 30 dakika önce tüketilir. Bunu yapmak için bir bardağa temiz su dökmeniz gerekir. Bitmiş maddeyi kuru bir çorba kaşığı içinde topluyoruz ve ağza gönderiyoruz. Bir bardak suyla yıkarız. En az 10 gün tüketin. Kursu yılda 2 kez yürütmek.

Çok dikkat! Peptik ülser gibi mide problemleriniz varsa, tozu yarım saat içinde yemekten sonra almanız önemlidir.

Gördüğünüz gibi yöntem basit. Yavaş yavaş acıya alışabilirsiniz. Ayrıca karaciğere de iyi etki eder.

Vücudunuzu parazitlerden arındırmaya başladığınızda, yaşam kaliteniz iyileşmeye başlayacaktır.

Yediğimiz gıdalardaki zararlıların yok edilmesinin neredeyse sıfır olduğunu hatırlatmama izin verin. İyi yıkanmış veya işlenmiş olsalar bile. Yiyeceklerden tamamen kurtulmak imkansızdır. Tarif hem önleme hem de temizleyicidir.

Sağlıklı olun ve istenmeyen komşuların vücudunuzu doldurmasına izin vermeyin. Vücudunuzu parazitlerden nasıl temizleyeceğinizi öğrendik. Doğa tarafından verilen doğal ve etkili bu silahı hatırlayın.